Bizi Takip Edin

Profil Tanımlama Uzmanlık Eğitimi Başlıyor

image

Yüze Bakan Adam Ahmet AKCA ile ülkemizde bulunan en kapsamlı eğitim programı başlıyor! Üstelik Üniversite Onaylı ve "e-devlet" sistemi üzerinden sorgulanabilir sertifika ile...

Profil Tanımlama Nedir?

“Profil tanımlama”, İnsanların kişisel özelliklerini, alışkanlıklarını, değerlerini, motiflerini ve inançlarını hızlıca analiz etmemize, ayrıca ilgilendiğimiz bağlam veya durumdaki davranışını tahmin etmemize olanak sağlar. Bir kişinin profili, sözel ve sözel olmayan davranışlarının kapsamlı bir değerlendirmesi ve bağlam temelinde gerçekleştirilir.

 

Profil Tanımlama Uzmanı Olmak

Profil tanımlama uzmanlık eğitimini başarıyla tamamlayan bireyler, kendilerini daha iyi tanırlar, diğer insanların potansiyellerini daha iyi anlayabilir, beden dillerini çözümleyerek güven ortamı oluşturabilirler. Öte yandan, işe uygun personel seçebilir, ikna kabiliyetini artırabilir, iş ortağı, takım arkadaşı gibi seçimler yaparken daha profesyonel bir bakış açısı ile doğru karar verebilirler. Profil tanımlama uzmanları hem kamuda hem de özel sektörde birçok farklı alanda karşımıza çıkabilirler; kolluk kuvvetleri personelleri, öğretmenler, üst düzey bürokratlar, hakimler, savcılar ve siyasetçiler profil tanımlama uzmanlıklarını işlerinin en önemli parçası haline getirmişlerdir. Özel sektörde ise, insan kaynakları uzmanları, satış müdürleri, üst düzey yöneticiler, yaşam koçları, güvenlik şirketi yöneticileri ve çalışanları, psikologlar, psikolojik danışmanlar uzmanlıkları ile mesleklerinin vazgeçilmezi olabilirler. 

 

Hemen başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
+90 555 172 92 92

0 Yorum

    Bu Blog için henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yapan Sen ol !