Yangın Eğitici Eğitimi Mart Grubu Başlıyor

image

Eğitim Tarihleri: 26.03.2021-27.03.2021 tarihlerinde online canlı dersler ile yapılacaktır.

Yangın Eğitici Eğitimi Süresi ve Eğitim Şekli

 

Eğitimin süresi 2 gün olarak planlanmıştır. Zaman ve mekân kısıtlaması yoktur. İstediğiniz zaman evinizde veya özgür bir şekilde istediğiniz alanlarda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Pratik bilgileri bir arada toplanmış bir şekilde elde edebilmesi kişinin yetkinliği açısından son derece faydalı olacaktır. Canlı dersler için eğitim danışmanlarımız saat ve platform giriş bilgilerini size iletecektir. Eğitiminize ait video ve dokumanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, kursiyerler 7/24 istedikleri zaman sisteme girebilir ve istedikleri kadar izleyebilirler.

Yangın Eğitici Eğitimi Sertifikası

Sürekli Eğitimde; resmi kurum olan merkezi onaylı kurs bitirme sertifikası alırlar. Sertifika, üniversite onaylı ve “E-devlet” sistemi üzerinden sorgulanabilir olduğu için ülkemizin her yerinde geçerlidir.

 

Uzaktan eğitim sistemi ile video ve dokümanlar üzerinden gerçekleşir.

Yangın Eğitici Eğitimi Sınav Şekli

Çoktan seçmeli sınav olup, uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleşir. Sınavda başarılı olmak için belirlenen puan alındıktan sonra sertifikanıza sahip olabilirsiniz. Başarısız sonuçlarda hakkınız kurumlarca saklanmaktadır. Sertifika sınavı başarı puanı: Sınavda başarılı olmak için en az 50 almak gerekmektedir.

 

Kayıt işlemlerinizi başlatmak için bize ulaşabilirsiniz.
İletişim: +90 552 592 95 95

 

0 Yorum

    Bu Blog için henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yapan Sen ol !